?

Log in

No account? Create an account

Моє життя - Україна

Social capital

  • less than 10
Name:
Кирило Стремоусов
Birthdate:
26 December 1976
External Services:
Schools:
Народився у Горлівці на Донеччині. Тяжке становище в країні наприкінці 90-х років примусило мене виїхати за кордон на пошуки кращої долі. Контраст європейського життя з українським сьогоденням наводив мене на думку залишитись в іншій державі. Але, чим більше я перебував на чужині, тим більше розумів, що потрібен своїй Батьківщині.

Повернувшись в Україну я побачив, що європейські принципи дотримування законів та піклування про своїх громадян досі нікому не потрібні. У цей час відбулася Помаранчева Революція. Відбулася зміна влади, настав час великих сподівань та обіцянок, але, нажаль, нічого не змінилося. Мені набридло жити в умовах спущених з гори нечесності та несправедливості. Я почав боротися за правду та за наше майбутнє, а "система" почала боротися зі мною.

У цьому ЖЖ – хроніка моєї боротьби.

Дещо про мене:

Газета "Зеркало Недели" № 24 (603) 24 — 30 червень 2006

Сайт vlasti.net

Сайт Oligarh.net

Объективная газета (всеукраинское общественное политическое издание)

Сайт Украина Криминальная

Укрінформ

Categories

армия, город, история, криминал, недвижимость, образование, общество, политика, происшествия, работа, финансы, кино, музыка, спорт, фантастика, еда, животные, путешествия, медицина, здоровье, авто, философия, дети, семья, авиация, производство, техника, россия, лытдыбр, транспорт, праздники, ссср, коронавирус, беларусь

Social capital

  • less than 10

Statistics